top of page
WaterSki%2520Wallpaper%2520Waterski%2520Magazine_edited_edited.jpg

NASI PARTNERZY I SPONSORZY

Ze strony Akademii Sportów Wodnych Twin Waters pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie i wsparcie udzielone nam przez Naszych Partnerów i Sponsorów.

Nasi Partnerzy: Zaplanuj

URZĄD MIASTA I GMINY          BUSKO-ZDRÓJ

Herb_Busko_Zdroj.png

Burmistrz Miasta i Gminy                         Busko-Zdrój aktywnie wspierający stowarzyszenia działające  na rzecz lokalnej społeczności.
www.umig.busko.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE

swopr_squared.png

Grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem promująca bezpieczeństwo nad wodą. Organizator profesjonalnych kursów i szkoleń pływania, motorowodnych i ratownictwa wodnego.
www.swopr.eu

REGESTA S.A.

regesta_squared.png

Jedna z największych firm transportowych w Polsce. Od wielu lat systematycznie wspierająca stowarzyszenia działające na rzecz lokalnej społeczności Miasta i Gminy Pińczów.
www.regesta.pl

GRUPA PSB HANDEL S.A.

Logo_PSB.png

Grupa PSB to największa w Polsce sieć hurtowni materiałów budowlanych i remontowych. Aktywnie wspierająca wiele organizacji i stowarzyszeń.
www.grupapsb.com.pl

BOSIR BUSKO-ZDRÓJ

logo_bosir1.png

Samorządowa jednostka organizacyjna odpowiedzialna za utrzymanie i udostępnianie obiektów sportowych i rekreacyjnych, oraz prowadzenie działalności w zakresie upowszechniania sportów.                      www.bosir.busko.pl

FUNDACJA ZŁOTE SERCE

Złote serce final.png

Jedna z największych w Polsce Fundacji, której działalność dedykowana jest osobom niepełnosprawnym.                     www. fundacjazloteserce.pl

PIŃCZÓW TWOJE MIASTO

ptm resized.png

Portal informacyjny dedykowany regionowi Ponidzia.

https://pinczowtwojemiasto.pl/

bottom of page